BROMHEXIN


BROMHEXIN KM 8MG ML perorální GTT SOL 1X100ML

BROMHEXIN KM 8MG ML perorální GTT SOL 1X100ML

👌 Přípravek zkapalňuje a rozpouští hlen při onemocněních dýchacích cest, zejména s dlouhodobě přetrvávající tvorbou hustého hlenu. Užívá se také při akutních a chronických onemocnění průdušek a plic, spojených s tvorbou vazkých hlenů. Obsah balení je 100 ml...



BROMHEXIN KM 12MG ML perorální GTT SOL 50ML

BROMHEXIN KM 12MG ML perorální GTT SOL 50ML

👌 Bromhexin 12 KM - kapky je léčivý přípravek ke zkapalňování a rozpouštění hlenu při onemocněních dýchacích cest, zejména s dlouhodobě přetrvávající tvorbou hustého hlenu. Obsah balení je 50 ml...



BROMHEXIN KM 12MG ML perorální GTT SOL 30ML

BROMHEXIN KM 12MG ML perorální GTT SOL 30ML

👌 Oblíbené kapky pro léčbu dýchacích cest, které přispívají ke zkapalňování a rozpouštění hlenu. Dopřejte sobě nebo svým dětem úlevu při obtížích. Bromhexin skladem za parádní cenu. Osobní odběr zdarma na 150+ lékárnách...



BROMHEXIN EGIS 2MG ML perorální SOL 60ML

BROMHEXIN EGIS 2MG ML perorální SOL 60ML

👌 Bromhexin-EGIS je lék usnadňující vykašlávání, doporučovaný k léčbě akutních a chronických chorob dýchacích cest souvisejících s tvorbou hustého hlenu. Přípravek usnadňuje odstraňování sekretu v průduškách a průdušnici. Rozpouštění slizového sekretu je rovněž usnadněno při zánětech nosu a hltanového pouzdra. Přípravek není vhodný k úlevě od suchého kašle. Obsah balení je 60 ml..



BROMHEXIN KM 8MG ML perorální GTT SOL 1X50ML

BROMHEXIN KM 8MG ML perorální GTT SOL 1X50ML

👌 Přípravek zkapalňuje a rozpouští hlen při onemocněních dýchacích cest, zejména s dlouhodobě přetrvávající tvorbou hustého hlenu. Užívá se také při akutních a chronických onemocnění průdušek a plic, spojených s tvorbou vazkých hlenů. Balení obsahuje 50 ml...



BROMHEXIN BERLIN-CHEMIE 12MG ML perorální GTT SOL 30ML

BROMHEXIN BERLIN-CHEMIE 12MG ML perorální GTT SOL 30ML

👌 Bromhexin 12 BC uvolňuje hlen u akutních a chronických onemocnění průdušek a plic s úporným zahleněním. Balení obsahuje 30 ml...



BROMHEXIN KM 8MG ML perorální GTT SOL 1X20ML

BROMHEXIN KM 8MG ML perorální GTT SOL 1X20ML

👌 Přípravek zkapalňuje a rozpouští hlen při onemocněních dýchacích cest, zejména s dlouhodobě přetrvávající tvorbou hustého hlenu. Užívá se také při akutních a chronických onemocnění průdušek a plic, spojených s tvorbou vazkých hlenů. Obsah balení je 20 ml...



BROMHEXIN BERLIN-CHEMIE 8MG obalené tablety 25

BROMHEXIN BERLIN-CHEMIE 8MG obalené tablety 25

👌 Bromhexin 8 Berlin-Chemiese uvolňuje hlen u akutních a chronických onemocnění průdušek a plic s úporným zahleněním. Balení obsahuje 25 obalených tablet...


BROMHEXIN 5 (100%) 28 x hodnotené

Kategorie produktů bromhexin obsahuje 8 záznamů.


Sociální sítě
facebook youtube
bromhexin za super ceny
© 2021 Kontakt