Winni´s Hypoalergenní Mycí Prostředek Na Nádobí S Vůní Bergamot A Zázvor S Extraktem BIO Aloe Vera 500 Ml

Winni´s Hypoalergenní mycí prostředek na nádobí s vůní bergamot a zázvor s extraktem BIO aloe vera 500 ml

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Eko domácnost
Dodavatel:Winni´s
Cena:42 Kč
Winni´s Hypoalergenní mycí prostředek na nádobí s vůní bergamot a zázvor s extraktem BIO aloe vera 500 ml 5 (100%) 32 hodnocení

Hypoalergenní mycí prostředek na nádobí s vůní bergamot a zázvor s extraktem BIO aloe vera nejen účinně umyje a odmašťuje nádobí ale je přitom i citlivý k pokožce díky svému rostlinnému složení. Nikl, kobalt a chrom obsahuje v množství <0,2 ppm. Použité tenzidy jsou plně biodegradabilní, rostlinného původu. Neobsahuje fosfor a jeho obal je plně recyklovatelný.  VEGAN OK - certifikace pro etické vegan produktySKINECO - italská certifikace, ekoderma-kompatibilní, produkt šetrný k životnímu prostředí s kožní snášenlivostí (test kůže NRU negativní)  5 % nebo více, avšak méně než 15 % aniontové povrchově aktivní látky, méně než 5 %: neiontové povrchově aktivní látky, amfoterní povrchově aktivní látky, PHENOXYETHANOL, POTASSIUM SORBATE, parfémy.

Objevte: Ruční mytí nádobí V sekci zdraví | eko domácnost | prostředky na úklid | mytí nádobí a kuchyně je možné objevit winni´s hypoalergenní mycí prostředek na nádobí s vůní bergamot a zázvor s extraktem bio aloe vera 500 ml!
© 2022 Kontakt