AKUTOL Spray Akutol STOP Spray DUOPACK 2x60ml

AKUTOL spray Akutol STOP spray DUOPACK 2x60ml

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Péče o tělo
Dodavatel:Akutol
Cena:295 Kč
AKUTOL spray Akutol STOP spray DUOPACK 2x60ml 2,75 (55%) 29 hodnocení

Speciální balení obsahuje přípravek Akutol spray a Akutol Stop spray.Akutol spray je plastický obvaz na bázi akrylátového kopolymeru, který slouží k rychlému ošetření oděrek a drobných ran (v domácnosti, při zahradničení, při práci v zemědělství nebo při sportu). Po nanesení vytváří vodě odolnou ochrannou vrstvu, zabraňuje přístupu mikroorganizmů ze zevního prostředí. Zasychá již do 2 minut. K odstranění obvazu dojde samovolně po 3-4 dnech postupně, probíhajícím zeslabením plastické vrstvy jejím odíráním při běžně prováděných činnostech.Akutol Stop spray je zastavovač krvácení obsahující bylinné složky (aloe, rakytník, heřmánek, měsíček). Mořské a bylinné složky ránu zklidní a hydratují. Přípravek slouží k ošetření drobných povrchových poranění. Vytváří nad poraněním práškovou vrstvu, která z poraněného místa absorbuje krev za vzniku chladivého hydrogelu.


 • Ichthyo Care mast 4 percent 30ml Dr.Müller
  Ichthyo Care mast 4 percent 30ml Dr.Müller

  IchthyoCare mast obsahuje 4% bílého Ichthamolu, díky kterému je vhodná k péči o problémovou pokožku, pomáhá při svědění pokožky a při..

  95 Kč
 • Barekol Calendula měsíč.mast 50ml
  Barekol Calendula měsíč.mast 50ml

  Barekol Calendula měsíčková mast má vynikající hojivý účinek, působí protiplísňově a doporučuje se k péči o pokožku při zánětech..

  99 Kč
 • ABENA Skincare zinková mast 100ml
  ABENA Skincare zinková mast 100ml

  Zinková mast Abena Skincare působí nejen preventivně, ale může být použita i k ošetření drobných povrchových poškození kůže, jako..

  129 Kč
 • Hemo Fit 100ml
  Hemo Fit 100ml

  Hemo Fit je gel na bázi výtažků z 5 bylin určený k péči o sliznice a kůži s dezinfekčními, svíravými a revitalizačními účinky...

  125 Kč
 • DR.DUDEK Propolisová mast tradiční 30 ml
  DR.DUDEK Propolisová mast tradiční 30 ml

  Propolisová mast Dr.Dudek je tradiční přírodní mast, která chrání a obnovuje suchou, citlivou a popraskanou pokožku, pomáhá hojení..

  105 Kč
 • HYIODINE 50G
  HYIODINE 50G

  Hyiodine poskytuje zcela nový přístup k hojení komplikovaných a chronických ran, vycházející z vědeckých poznatků o přirozeném procesu..

  929 KčObjevte: Přípravky na ošetření kůže V sekci kosmetika hygiena a péče | péče o tělo je možné objevit spray!
© 2022 Kontakt