Bausch Lomb ReNu MultiPlus Multi-Purpose Sol.360ml

Bausch Lomb ReNu MultiPlus Multi-Purpose Sol.360ml

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Oční optika
Dodavatel:ReNu
Cena:319 Kč
Bausch Lomb ReNu MultiPlus Multi-Purpose Sol.360ml 4,75 (95%) 30 hodnocení

Roztok ReNu MultiPlus je víceúčelový šetrný roztok, který jemně čistí, oplachuje a dezinfikuje Vaše kontaktní čočky. Efektivně odstraňuje bílkovinové usazeniny a lipidy pomocí ingredience HYDRANATE. Je určen pro všechny druhy hydrogelových i silikonhydrogelových kontaktních čoček, které uchovává neustále měkké. Obsahuje kyselinu boritou, která vyrovnává narušení pH na kontaktních čočkách. Roztok ulehčuje péči o čočky, efektivně je ošetřuje a dělá je čistšími a komfortnějšími.


 • Biotrue multipurpose solution Flight Pack 100ml
  Biotrue multipurpose solution Flight Pack 100ml

  Biotrue multipurpose solution je víceúčelový roztok na měkké kontaktní čočky. Zažijte pokročilou péči o kontaktní čočky inspirovanou..

  215 Kč
 • ReNu Multipurpose solution 500ml
  ReNu Multipurpose solution 500ml

  ReNu MultiPlus multi-purpose solution je víceúčelový roztok na měkké kontaktní čočky. Je vyroben tak, aby zajišťoval vysoce účinné..

  455 Kč
 • Biotrue multipurpose solution 480ml
  Biotrue multipurpose solution 480ml

  Biotrue multipurpose solution je víceúčelový roztok na měkké kontaktní čočky. Zažijte pokročilou péči o kontaktní čočky inspirovanou..

  495 Kč
 • Opti Free Express No rub lasting comfort 120ml
  Opti Free Express No rub lasting comfort 120ml

  Opti Free Express je dezinfekční roztok na měkké kontaktní čočky, který vám dopřeje pohodlí po celý den. Kontaktní čočky zvlhčuje a..

  195 Kč
 • Horien roztok na kontaktní čočky 120ml
  Horien roztok na kontaktní čočky 120ml

  Roztok na kontaktní čočky Horien má speciální složení, které zaručí čočkám celodenní vlhkost a lubrikaci. Je nedráždivý díky..

  97 Kč
 • Omk1-LF oční roztok 10 ml
  Omk1-LF oční roztok 10 ml

  Omk1-LF je oční roztok obsahující 2 % citikolinu a 0,075 % kyseliny hyaluronové o vysoké molekulové hmotnosti v lipozomálním roztoku, který..

  379 Kč
 • Systane HYDRATION zvlhčující oční kapky 10ml
  Systane HYDRATION zvlhčující oční kapky 10ml

  Systane Hydration zvlhčující oční kapky zachytávají vodu pro zabezpečení lepšího hydratačního účinku a zvlhčení. Kapky poskytují..

  299 Kč
 • Ocutears Alo 10ml
  Ocutears Alo 10ml

  Ocutears Alo plus je zdravotnický prostředek. Jedná se o oční viskoelastický roztok bez konzervantů určený k léčbě symptomů suchého oka,..

  239 Kč
 • OCUTEIN SENSITIVE oční voda 50 ml
  OCUTEIN SENSITIVE oční voda 50 ml

  Ocutein Sensitive oční voda kombinuje hydratační hyaluronát sodný se zklidňujícími přírodními rostlinnými výtažky Euphrasia officinalis..

  135 KčObjevte: Roztoky na kontaktní čočky V sekci zdravotnické potřeby | oční optika je možné objevit bausch lomb renu multiplus multi-purpose sol.360ml!
© 2022 Kontakt