Holika Holika Aloe 99 Percent Soothing Gel 250ml

Holika Holika Aloe 99 percent Soothing Gel 250ml

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Péče o tělo
Dodavatel:Holika
Cena:205 Kč
Holika Holika Aloe 99 percent Soothing Gel 250ml 5 (100%) 25 hodnocení

Víceúčelový Holika aloe vera gel, který obsahuje 99% extrakt z aloe vera. Gel dokonale uklidňuje, hydratuje a osvěžuje vaši pokožku. Má protizánětlivé a antibakteriální vlastnosti. Můžete ho použit jako krém, tělový balzám či vlasové sérum. Ideálně se osvědčí po opalování a holení na zklidnění podrážděné pokožky. Je určen pro všechny typy pokožky. Balení obsahuje 250 ml.


 • Fytofontana Stem Cells Pigment Hand 125ml
  Fytofontana Stem Cells Pigment Hand 125ml

  Fytofontana Stem Cells Pigment Hand je emulze s kmenovými buňkami na obnovení a zesvětlení pokožky rukou. Přípravek disponuje takovým..

  429 Kč
 • Phyteneo Měsíčkový krém 50g
  Phyteneo Měsíčkový krém 50g

  Bylinný krém pro každodenní péči o namáhanou pokožku rukou a těla. Zejména je vhodný po práci na zahradě, ve stavebnictví, v oborech,..

  85 Kč
 • INDULONA Ochranná krém na ruce 85ml
  INDULONA Ochranná krém na ruce 85ml

  Indulona ochranná je hydratační a regenerační krém s účinně chrání pokožku rukou před poškozením vnějšími vlivy. Krém podporuje..

  55 Kč
 • INDULONA Original krém na ruce 85ml
  INDULONA Original krém na ruce 85ml

  Indulona Original je vyrobena podle tradiční receptury bez konzervačních látek pro intenzivní péči. Indulona je regenerační, ochranný a..

  55 Kč
 • Linola Hand 75ml
  Linola Hand 75ml

  Krém s obsahem kyseliny linolové byl vyvinutý speciálně pro péči o velmi suchou, hrubou nebo podrážděnou pokožku na rukou. Kyselina..

  179 Kč
 • BIONE Cannabis balzám na ruce 205ml
  BIONE Cannabis balzám na ruce 205ml

  CANNABIS balzám je hojivý, hydratační a regenerační balzám na ruce s univerzálním použitím pro všechny typy pokožky. Chrání pokožku..

  69 KčObjevte: Krémy na ruce V sekci kosmetika hygiena a péče | péče o tělo | péče o ruce a nehty je možné objevit holika holika aloe 99 percent soothing gel 250ml!
© 2021 Kontakt