JITROCELOVÝ ČAJ Léčivý čaj 20 I

JITROCELOVÝ ČAJ léčivý čaj 20 I

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Kašel - sirupy kapky tablety pastilky
Dodavatel:Megafyt
Cena:49 Kč
JITROCELOVÝ ČAJ léčivý čaj 20 I 3 (60%) 23 hodnocení

Tradiční rostlinný léčivý přípravek. Užívaný vnitřně: při léčbě katarů horních cest dýchacích a zánětlivých změn sliznice dutiny ústní; zmírňuje dráždění ke kašli, podporuje vykašlávání a uvolňuje hleny.            Zevně: ve formě obkladů při zánětlivých onemocněních kůže, na špatně se hojící rány, vředy a mokvavé lišeje. Použití tohoto tradičního rostlinného léčivého přípravku je založeno výlučně na zkušenosti z dlouhodobého použití.Přípravek mohou užívat děti od 3 let, dospívající a dospělí.  


 • NIQUITIN MINI 4MG lisovaná pastilka 3X20
  NIQUITIN MINI 4MG lisovaná pastilka 3X20

  NiQuitin Mini jsou lisované pastilky určené k odvykání kouření. Nikotinové pastilky v ústech uvolňují nikotin a tím pomáhají kuřákům..

  439 Kč
 • ACC NEO 100MG šumivá tableta 20
  ACC NEO 100MG šumivá tableta 20

  Přípravek se užívá k léčbě akutních i chronických onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena intenzivní tvorbou hustého..

  75 Kč
 • HERBAPAX sirup 1X150ML
  HERBAPAX sirup 1X150ML

  Herbapax sirup je homeopatický volně prodejný lék užívaný v homeopatii k léčbě kašle. Použití přípravku je odvozeno od homeopatické..

  185 Kč
 • BROMHEXIN KM 12MG ML perorální GTT SOL 50ML
  BROMHEXIN KM 12MG ML perorální GTT SOL 50ML

  Bromhexin 12 KM - kapky je léčivý přípravek ke zkapalňování a rozpouštění hlenu při onemocněních dýchacích cest, zejména s..

  135 Kč
 • MUCOPLANT PROTI KAŠLI S JITROCELEM A MEDEM sirup 100ML
  MUCOPLANT PROTI KAŠLI S JITROCELEM A MEDEM sirup 100ML

  Mucoplant proti kašli s jitrocelem a medem sirup je tradiční rostlinný léčivý přípravek užívaný jako pomocný lék k podpůrné léčbě..

  89 Kč
 • Fytofontana Aurecon peroxid drops 10ml
  Fytofontana Aurecon peroxid drops 10ml

  Aurecon ušní kapky s peroxidem změkčuje a rozkládá ušní maz na drobné částečky, které je možné z ucha jednoduše odstranit. Nadměrný..

  145 Kč
 • Fytofontana Aurecon dry spray 50ml
  Fytofontana Aurecon dry spray 50ml

  Aurecon Dry spray je určen na odstranění vody v uchu. Denaturovaný líh urychluje vypařování vody z ucha a napomáhá vysušení vnějšího..

  165 Kč
 • Fytofontana Aurecon RingStop cps.30
  Fytofontana Aurecon RingStop cps.30

  Aurecon Ring Stop je doplněk stravy pro lidi, kteří vnímají zvonění v uších. Obsahuje vitaminy B1, B6 a C, extrakt z chmelových šišek,..

  209 KčObjevte: Kašel - sirupy kapky tablety pastilky V sekci mám problém s... je možné objevit jitrocelovÝ Čaj léčivý čaj 20 i!
© 2021 Kontakt